Bottenventil Toniton x Tapwell Universal för Badkar
fr.1 595 kr
Välj variant

Universal för Badkar
1 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bottenventil Toniton x Tapwell Universal är en bottenventil för badkar som finns i olika färger. Öppnas och stängs genom att trycka på locket.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Bottenventil Toniton x Tapwell Universal är en bottenventil för badkar som finns i olika färger. Öppnas och stängs genom att trycka på locket.
Komplettera med Arch Takduschpaket för badkar.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Material | Mässing |
| Produkttyp | Bottenventil |
| Bredd | 72 mm |
| Höjd | 72 mm |
| Djup | 85 mm |
| Serie | Arch |
| Färg | Ash Green, Deep Blue, Greige, Reddish Brown |
