Bräddavlopp Burlington Exponerat Plug & Chain
fr.2 995 kr
fr.2 606 krSpara 13 %Kampanj
Välj variant

Exponerat Plug & Chain
2 606 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bräddavlopp från Burlington till badkar som levereras med bottenventil, propp och kedja. Finns att köpa i olika färger.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Bräddavlopp från Burlington till badkar som levereras med bottenventil, propp och kedja. Finns att köpa i olika färger.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Material | Mässing |
| Produkttyp | Bräddavlopp |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 565 mm |
| Djup | 318 mm |
| Färg | Borstad Nickel, Guld, Krom |
| Vikt | 2,1 kg |
| Garanti | 2 år |
