Nackkudde Nordhem BNK100
Rek. pris 1 330 kr
1 064 kr
Se priset!

BNK100
1 064 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nackkudde BNK100 från Nordhem är en mjuk och formbar kudde i polyuteran-gel som passar de flesta badkar. Nackkudden har klister på baksidan för att den ska sitta fast ordentligt, men klistret lämnar inga spår när du vill ta bort eller flytta den.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Nackkudde BNK100 från Nordhem är en mjuk och formbar kudde i polyuteran-gel som passar de flesta badkar. Nackkudden har klister på baksidan för att den ska sitta fast ordentligt, men klistret lämnar inga spår när du vill ta bort eller flytta den.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | BNK100 |
| Längd | 256 mm |
| Produkttyp | Nackkudde |
| Bredd | 170 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| RSK-nr | 7498818 |
| EAN-nr | 7340100019285 |

