Vatteninlopp Villeroy & Boch UPCON0137
Rek. pris 3 059 kr
1 928 kr
Se priset!
Beskrivning
Vatteninlopp från Villeroy & Boch.
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Art.Nr. | UPCON0137 |
| Längd | 220 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Garanti | 2 år |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 4062373644614 |

