Vinglashållare Bosign med Sugproppsfäste
95 kr
Se priset!

med Sugproppsfäste
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vinglashållaren i polerat rostfritt stål fästes enkelt med sugproppar mot badkarskanten. Tack vare den smarta designen och de starka sugpropparna slipper du oroa dig för att glaset ska glida av badkarskanten. Luta dig bara tillbaka mot badkarskudden och njut!
Varumärke
BosignBeskrivning
Vinglashållaren i polerat rostfritt stål fästes enkelt med sugproppar mot badkarskanten. Tack vare den smarta designen och de starka sugpropparna slipper du oroa dig för att glaset ska glida av badkarskanten. Luta dig bara tillbaka mot badkarskudden och njut!
Egenskaper
| Varumärke | Bosign |
| Art.Nr. | 217700 |
| Längd | 75 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 140 mm |
| Djup | 140 mm |
| Färg | Polerat Stål |
| Montering | Sugpropp |
| Yta | Högblank |
| EAN-nr | 7394142177007 |

