Bubbelbadkar Bathlife FridfullL:1500mm,Höger,Plus,2600W,Bottenm:Nej,Belys:Ja,Fotm:Ja
Rek. pris 45 999 kr
37 999 kr
22 999 krSpara 39 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Utförande:
Höger
Längd:
1500 mm
Belysning:
Ja
Stil:
Plus

Fridfull
L:1500mm,Höger,Plus,2600W,Bottenm:Nej,Belys:Ja,Fotm:Ja
22 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Massagebadkar Fridfull från Bathlife med liggplats utformat för en person med optimal avkoppling där ergonomi och härlig nack-, huvud- och ryggmassage kombinerats.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Massagebadkar Fridfull från Bathlife med liggplats utformat för en person med optimal avkoppling där ergonomi och härlig nack-, huvud- och ryggmassage kombinerats.
Fridfull har modern design och passar i de flesta badrum. Karet finns i höger- och vänsterutförande. Välj mellan tre olika system, Intro, Plus och Premium för bästa komfort för just dig. Tillverkat av tålig sanitetsakryl och leveras med front, gavel och sargblandare.
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40573534 |
| Utförande | Höger |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Akryl |
| Typ | Bubbelbadkar |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 630 mm |
| Djup | 495 mm |
| Serie | Fridfull |
| Färg | Vit |
| Belysning | Ja |
| Blandare | Ja |
| IP-Klassning | IPX5 |
| Stil | Plus |
| Front och Gavel | Ja |
| Bottenmassage | Nej |
| Fotmassage | Ja |
| Effekt | 2600 W |
| Ryggmassage | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Manöverpanel | Nej |
| Placering | Hörn |
| Form | Rektangulär |
| Baddjup | 495 mm |
| Spänning | 230 V |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Sidomassage | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Vikt | 75 kg |
| Volym | 220 l |
| EAN-nr | 7330027147055 |


