Bubbelbadkar Bathlife FridfullL:1600mm,Höger,Premium,3160W,Bottenm:Ja,Belys:Ja,Fotm:Ja
Rek. pris 55 999 kr
46 699 kr
27 999 krSpara 40 %Kampanj7 tim kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Längd:
1600 mm
Utförande:
Höger
Belysning:
Ja
Stil:
Premium

Fridfull
L:1600mm,Höger,Premium,3160W,Bottenm:Ja,Belys:Ja,Fotm:Ja
27 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Massagebadkar Fridfull från Bathlife med liggplats utformat för en person med optimal avkoppling där ergonomi och härlig nack-, huvud- och ryggmassage kombinerats.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Massagebadkar Fridfull från Bathlife med liggplats utformat för en person med optimal avkoppling där ergonomi och härlig nack-, huvud- och ryggmassage kombinerats.
Fridfull har modern design och passar i de flesta badrum. Karet finns i höger- och vänsterutförande. Välj mellan tre olika system, Intro, Plus och Premium för bästa komfort för just dig. Tillverkat av tålig sanitetsakryl och leveras med front, gavel och sargblandare.
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40573541 |
| Utförande | Höger |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Bubbelbadkar |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 630 mm |
| Djup | 495 mm |
| Serie | Fridfull |
| Färg | Vit |
| Belysning | Ja |
| Blandare | Ja |
| IP-Klassning | IPX5 |
| Stil | Premium |
| Front och Gavel | Ja |
| Bottenmassage | Ja |
| Fotmassage | Ja |
| Effekt/prestanda | 3160 W |
| Ryggmassage | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Manöverpanel | Nej |
| Placering | Hörn |
| Form | Rektangulär |
| Baddjup | 495 mm |
| Spänning | 230 V |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Sidomassage | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 220 l |
| Vikt | 75 kg |
| Baddjup | 495 cm |
| EAN-nr | 7330027147123 |


