Bubbelbadkar Bathlife Rofylld

Rofylld

Beskrivning
Välj mellan tre olika system, Intro, Plus och Premium för bästa komfort för just dig. Tillverkat av tålig sanitetsakryl och leveras med front, gavel och sargblandare. Tillverkat av tålig sanitetsakryl och leveras med front, gavel och sargblandare.
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Längd | 1400 mm |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Bubbelbadkar |
| Bredd | 1400 mm |
| Höjd | 675 mm |
| Djup | 495 mm |
| Serie | Rofylld |
| Färg | Vit |
| Belysning | Ja, Nej |
| Blandare | Ja |
| IP-Klassning | IPX5 |
| Stil | Intro, Plus, Premium |
| Front och Gavel | Ja |
| Ryggmassage | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Manöverpanel | Nej |
| Placering | Hörn |
| Form | Asymmetrisk |
| Baddjup | 495 mm |
| Spänning | 230 V |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Sidomassage | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 388 l |
| Baddjup | 495 cm |
| Bottenmassage | Nej, Ja |
| Fotmassage | Nej, Ja |
| Effekt/prestanda | 1100, 2600, 3160 W |
| Vikt | 70, 75, 80 kg |

