Bubbelbadkar Novellini Calos800x1800 mm, Inbyggnad utan panel
32 940 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Längd:
1800 mm
Bredd:
800 mm
Front och Gavel:
Helgjutet kar

Calos
800x1800 mm, Inbyggnad utan panel
32 940 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Calos massagebadkar erbjuder dig nyckeln till fantastisk avkoppling hemma! Meningen med ett massagebadkar är att omslutas helt med varmt och stimulerande vatten för en god återhämtning.
Varumärke
NovelliniBeskrivning
Calos massagebadkar erbjuder dig nyckeln till fantastisk avkoppling hemma! Meningen med ett massagebadkar är att omslutas helt med varmt och stimulerande vatten för en god återhämtning.
Massagefunktionen från de 6 st jetstrålarna mjukgör kroppen och verkar gott mot trötta leder och spänningar i kroppen. Dessa munstycken sitter i badkarets kanter och skickar ut en jetstråle blandat med vatten och luft för en starkare massagefunktion.
Finns i blankt vitt. Manöverpanel för aktivering av ett massageprogram.
Går att välja med eller utan paneler.
Finns i blankt vitt. Manöverpanel för aktivering av ett massageprogram.
Går att välja med eller utan paneler.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Novellini |
| Art.Nr. | C2518080OC-A0K |
| Längd | 1800 mm |
| Material | Akryl |
| Typ | Bubbelbadkar |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Djup | 595 mm |
| Serie | Calos |
| Färg | Vit (Blank) |
| Blandare | Nej |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Paneltyp | Ingen Panel |
| Placering | Inbyggnad |
| Volym | 200 l |
| Bottenventil | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Baddjup | 450 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| EAN-nr | 8013232221589 |
