Bubbelbadkar Swebad Smögen
Rek. pris 32 995 kr
fr.26 200 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Smögen
26 200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smögens mjuka runda former och bra baddjup gör detta till ett bubbelbadkar att njuta i. Swebad Smögen är ett fullutrustat Deluxe-massagebadkar med mjuka former och bra bad¬djup. Smögen finns som höger eller vänsterställt
utförande. Alla badkar i Deluxe serien har många extra funktioner!
Varumärke
SwebadBeskrivning
Smögens mjuka runda former och bra baddjup gör detta till ett bubbelbadkar att njuta i. Swebad Smögen är ett fullutrustat Deluxe-massagebadkar med mjuka former och bra bad¬djup. Smögen finns som höger eller vänsterställt
utförande. Alla badkar i Deluxe serien har många extra funktioner!
Funktioner
- Ljudsystem via Bluetooth
- Ljusterapi
- Sargblandare med kran, duschmunstycke och blandare
- Ozonrengöring
- Säkerhetssystem
- Digital kontrollpanel som visar tid, temperatur samt tillgängliga funktioner
- Roterande ryggmassage
Du ska kunna använda ditt massagebad ofta. Swebad Smögen har låg energiförbrukning, ca 650 kWh per år. Baserat på ca 20 minuters badning 1 dag i veckan.
- Ljudsystem via Bluetooth
- Ljusterapi
- Sargblandare med kran, duschmunstycke och blandare
- Ozonrengöring
- Säkerhetssystem
- Digital kontrollpanel som visar tid, temperatur samt tillgängliga funktioner
- Roterande ryggmassage
Du ska kunna använda ditt massagebad ofta. Swebad Smögen har låg energiförbrukning, ca 650 kWh per år. Baserat på ca 20 minuters badning 1 dag i veckan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Längd | 1720 mm |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Bubbelbadkar |
| Bredd | 1220 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Serie | Smögen |
| Färg | Vit |
| Blandare | Ja |
| Front och Gavel | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Placering | Hörn |
| Form | Asymmetrisk |
| Baddjup | 550 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Volym | 350 l |
| Vikt | 88 kg |
| Baddjup | 550 cm |





