Badkar Bathlife Balans VitLängd: 1700 mm
Rek. pris 15 899 kr
15 499 kr
7 749 krSpara 50 %Kampanj10 tim kvar!
Vald variant
Längd:
1700 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Balans Vit
Längd: 1700 mm
7 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar Balans från Bathlife är ett fristående badkar med härliga mjuka former som ger en maximal avslappning. Badkaret är tillverkat i sanitetsakryl och förstärkt med glasfiber. Badkaret levereras komplett med bottenventil, avloppsslang och justerbara fötter.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Badkar Balans från Bathlife är ett fristående badkar med härliga mjuka former som ger en maximal avslappning. Badkaret är tillverkat i sanitetsakryl och förstärkt med glasfiber. Badkaret levereras komplett med bottenventil, avloppsslang och justerbara fötter.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40790583 |
| Utförande | Fristående |
| Längd | 1700 mm |
| Material | Akryl |
| Typ | Fristående badkar |
| Bredd | 780 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Serie | Balans |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Front och Gavel | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Placering | Fristående |
| Form | Oval |
| Vikt | 45 kg |
| Volym | 300 l |
| Baddjup | 440 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal Personer | 1 st |
| EAN-nr | 7330027157108 |




