Badkar Hafa QueenLxBxH 1570x765x700 mm. Lejontassar i Mässing.
13 990 kr
9 377 krSpara 33 %Kampanj7 tim kvar!
Vald variant
Längd:
1570 mm
Färg Tassar:
Mässing
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Queen
LxBxH 1570x765x700 mm. Lejontassar i Mässing.
9 377 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar Hafa Queen är ett gammaldags tassbadkar i gjutmarmor. På Badkar Hafa Queen kan du välja lejontassar i krom eller mässing.
Varumärke
HafaBeskrivning
Badkar Hafa Queen är ett gammaldags tassbadkar i gjutmarmor. På Badkar Hafa Queen kan du välja lejontassar i krom eller mässing.
Badkar i gjutmarmor håller värmen länge och ger extra stabilitet. Badkar Hafa Queen levereras komplett med avloppssats och bottenventil.
Badkaret levereras utan blandare och utan bräddavlopp.
Badkaret levereras utan blandare och utan bräddavlopp.
Dokument
Recensioner
Susanne HVerifierad köpare
för 1 månad sedanBra och snyggt badkar, passar perfekt till mig som är 163cm lång.
+ Håller värmen länge
- Tungt, bärhjälp behövs
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1445140 |
| Längd | 1570 mm |
| Material | Gjutmarmor |
| Typ | Tassbadkar |
| Bredd | 765 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Serie | Queen |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Färg Tassar | Mässing |
| Garanti | 5 år |
| Volym | 170 l |
| Bottenventil | Ja |
| Placering | Fristående |
| Form | Oval |
| Baddjup | 370 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal Personer | 1 st |
| Vikt | 102,5 kg |
| RSK-nr | 7307641 |
| EAN-nr | 7330027028644 |

