Badkar Westerbergs StillaLängd: 1567 mm
Topptestad
17 200 kr
Vald variant
Längd:
1567 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Stilla
Längd: 1567 mm
17 200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar Westerbergs Stilla är ett stilfullt fristående badkar med tunna linjer för ett elegant uttryck. En underbar harmoni av form och funktion. Det kan även placeras mot vägg. Badkaret levereras med bottenventil och avloppsrör och det är tillverkat av lättskött slitstark sanitetsakryl.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Badkar Westerbergs Stilla är ett stilfullt fristående badkar med tunna linjer för ett elegant uttryck. En underbar harmoni av form och funktion. Det kan även placeras mot vägg. Badkaret levereras med bottenventil och avloppsrör och det är tillverkat av lättskött slitstark sanitetsakryl.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20051132 |
| Längd | 1567 mm |
| Material | Sanitetsakryl |
| Typ | Badkar |
| Bredd | 750 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 750 mm |
| Serie | Stilla |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Volym | 290 l |
| Vikt | 35 kg |
| Baddjup | 455 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Placering | Fristående |
| Form | Oval |
| Antal Personer | 1 st |
| Topptestad | Ja |
| EAN-nr | 7392429016704 |


