Badkar Swebad Borgholm Standard170 cm U4: Med Frontpanel, Sidopanel till höger, Sargblandare till höger
Rek. pris 19 795 kr
15 836 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1700 mm
Utförande:
U4: Med Frontpanel, Sidopanel till höger, Sargblandare till höger

Borgholm Standard
170 cm U4: Med Frontpanel, Sidopanel till höger, Sargblandare till höger
15 836 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar Swebad Borgholm är med sin klassiska rektangulära form ett kvadratsmart badkar som går att placera i de flesta badrum. Badkaret levereras som standard med vit panel. Du kan även välja en annan färg på din panel till Borgholm, finns som tillval.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Badkar Swebad Borgholm är med sin klassiska rektangulära form ett kvadratsmart badkar som går att placera i de flesta badrum. Badkaret levereras som standard med vit panel. Du kan även välja en annan färg på din panel till Borgholm, finns som tillval.
OBS! När du köper ditt badkar måste du välja hur du vill ha panelen och avloppet, se ritning under bilder för beskrivning av dem olika alternativen U1-U6.
För ytterligare anpassningar kontakta en säljare på 020-25 00 25.
STANDARD är utrustat med
- Robust benställning i aluminium
- Avloppssats
- Överfyllnadsskydd
- 100% Sanitetsakryl
- Sargblandare ingår inte. Går att välja till som tillval
För ytterligare anpassningar kontakta en säljare på 020-25 00 25.
STANDARD är utrustat med
- Robust benställning i aluminium
- Avloppssats
- Överfyllnadsskydd
- 100% Sanitetsakryl
- Sargblandare ingår inte. Går att välja till som tillval
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Art.Nr. | E3259 |
| Längd | 1700 mm |
| Utförande | U4: Med Frontpanel, Sidopanel till höger, Sargblandare till höger |
| Bredd | 700 mm |
| Blandare | Nej |
| Material | Akryl |
| Form | Rektangulär |
| Antal Personer | 1 st |
| Placering | Vägg |
| Typ | Badkar |
| Bottenventil | Ja |
| Front och Gavel | Ja |
| Serie | Borgholm |
| Färg | Vit |
| Volym | 205 l |
| Höjd | 630 mm |
| Vikt | 27 kg |
| Baddjup | 450 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| EAN-nr | 7350125507353 |








