Badkar LH Smile
Rek. pris 39 320 kr
27 265 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar LH Smile är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Smile är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6019 |
| Material | Solid Surface |
| Typ | Badkar |
| Bredd | 1590 mm |
| Höjd | 560 mm |
| Djup | 873 mm |
| Serie | Smile |
| Färg | Matt Vit |
| Blandare | Nej |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Bottenventil | Ja |
| Placering | Fristående |
| Baddjup | 395 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 193 l |
| EAN-nr | 7350113451880 |

