Badrumsfläkt Habo Ventit Silence
Rek. pris 1 358 kr
797 kr
Se priset!

Ventit Silence
797 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsfläkt Ventit Silence från Habo är en tystgående fläkt med låg vibrationsnivå. Med sin justerbara fuktsensor startar fläkten automatiskt när den förinställda fuktnivån är uppnådd. Fläkten har även justerbar timer, ljudnivå: 26 dB(A) 3 m och kaplingsklass IP X4 som gör att den passar till alla badrum.
Varumärke
HaboBeskrivning
Badrumsfläkt Ventit Silence från Habo är en tystgående fläkt med låg vibrationsnivå. Med sin justerbara fuktsensor startar fläkten automatiskt när den förinställda fuktnivån är uppnådd. Fläkten har även justerbar timer, ljudnivå: 26 dB(A) 3 m och kaplingsklass IP X4 som gör att den passar till alla badrum.
Recensioner
Andreas MVerifierad köpare
för 2 veckor sedanAllt till belåtenhet
Tommy HVerifierad köpare
för 6 månader sedanFungerar exakt efter förväntan 😃 (Snabb service)
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17036 |
| Kanaldimension | 100 mm |
| Kapacitet | 102 m³/h |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 77 mm |
| Höjd | 132 mm |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Material | ABS-plast |
| Serie | Ventit |
| Timerfunktion | Ja |
| Bredd | 154 mm |
| Fuktstyrning | Ja |
| EAN-nr | 7317900170362 |

