Allhylla BallingslövB: 60 cm, Svart Ek
2 465 kr
1 972 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart Ek
Bredd:
600 mm

Allhylla Ballingslöv
B: 60 cm, Svart Ek
1 972 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Allhylla Ballingslöv är en enkel hylla med ett stilrent intryck genom sin dolda infästning.
Allhylla Ballingslöv är tillverkad av fanerad, massiv ek med dold infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | AH60R31 |
| Färg | Svart Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Djup | 120 mm |
| Stil | Modern |
| Typ | Vägghylla |
| Material | Fanér |
| Montering | Skruvas |


