Allhylla BallingslövB: 80 cm, Svart Ek
2 545 kr
2 036 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart Ek
Bredd:
800 mm

Allhylla Ballingslöv
B: 80 cm, Svart Ek
2 036 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Allhylla Ballingslöv är en enkel hylla med ett stilrent intryck genom sin dolda infästning.
Allhylla Ballingslöv är tillverkad av fanerad, massiv ek med dold infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | AH80R31 |
| Färg | Svart Ek |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Djup | 120 mm |
| Stil | Modern |
| Typ | Vägghylla |
| Material | Fanér |
| Montering | Skruvas |


