Allhylla BallingslövB: 80 cm, Vit
1 185 kr
948 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
800 mm

Allhylla Ballingslöv
B: 80 cm, Vit
948 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Allhylla Ballingslöv är en enkel hylla med ett stilrent intryck genom sin dolda infästning.
Allhylla Ballingslöv är tillverkad av målad MDF med dold infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | AH80R60 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Djup | 120 mm |
| Stil | Modern |
| Typ | Vägghylla |
| Material | MDF |
| Montering | Skruvas |




