Badrumshylla Duschbyggarna Soft C1518
830 kr
623 krSpara 25 %Kampanj52 tim kvar!

Soft C1518
623 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumshylla Soft C1518 från Duschbyggarna är en stilren glashylla med kromade väggbeslag. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Badrumshylla Soft C1518 från Duschbyggarna är en stilren glashylla med kromade väggbeslag. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1518 |
| Serie | Soft |
| Färg | Krom |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 130 mm |
| Yta | Högblank |
| Typ | Vägghylla |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Glas |
| EAN-nr | 7340138723000 |
