Badrumshylla Miller Badrum Bond
fr.1 590 kr
fr.1 270 krSpara 20 %Kampanj52 tim kvar!
Välj variant

Bond
1 270 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glashylla av härdat klarglas med räcke. Väggplattans diameter är 45 mm. Serien Bond finns i olika utföranden.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Glashylla av härdat klarglas med räcke. Väggplattans diameter är 45 mm. Serien Bond finns i olika utföranden.
Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål. Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk.
Recensioner
Karl PVerifierad köpare
för 4 år sedanÄr helnöjd, bilder o texten stämde med verkligheten
+ Snygg-praktisk-tydlig
- Hittat ingen
Jan AVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg hylla. Kräver noggrannhet vid monteringen.
+ snygg
- Måste mätas in noga
Anne-Charlott Verifierad köpare
för 6 år sedanJätte nöjd, snygg hylla och stabil!!!!
MarieVerifierad köpare
för 6 år sedanEgentligen var det en annan hylla jag ville ha med rundade hörn men den tillverkas inte längre så detta var den som var närmast så jag är väldigt nöjd med den
+ Den passar i mitt badrum med övrig inredning
- Den har inte rundade hörn
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8702CM |
| Serie | Bond |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Matt Svart |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 120 mm |
| Yta | Blank, Borstad, Matt |
| Typ | Vägghylla |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Glas |
