Glashylla Bemeta Omega Med Gångjärn
fr.949 kr
Välj variant

Omega Med Gångjärn
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glashylla Bemeta Omega med kromade fästen och räcke. Perfekt för badrummet och skruvas enkelt upp på väggen. Finns i olika utföranden.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Glashylla Bemeta Omega med kromade fästen och räcke. Perfekt för badrummet och skruvas enkelt upp på väggen. Finns i olika utföranden.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Recensioner
AnnetheVerifierad köpare
för 3 år sedanLika snygg i verkligheten som på bilden.
Bela MVerifierad köpare
för 5 år sedanFint hylla lätt montera bra kvalitet
Jan KVerifierad köpare
för 5 år sedanGlashyllan har en uppfällbar sarg i rundmetall. Håller saker på plats och också enkelt att fälla upp när man behöver greppa något på hyllan.
+ Fällbar sarg
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104102202B |
| Serie | Omega |
| Färg | Krom |
| Bredd | 300, 600 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 130 mm |
| Yta | Blank |
| Typ | Vägghylla |
| Montering | Skruvas |
| Material | Glas |
