Hylla Vedum Flow 750
fr.1 225 kr
fr.980 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Välj variant

Flow 750
980 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hylla Vedum Flow 750 är en badrumshylla i samma utförande som Vedums badrumsskåp. Denna vägghylla (750 mm) monteras med dolda upphängningsbeslag. Hyllkonsolerna klarar en maxvikt på 9 kg inklusive själv hyllan.
Varumärke
VedumBeskrivning
Hylla Vedum Flow 750 är en badrumshylla i samma utförande som Vedums badrumsskåp. Denna vägghylla (750 mm) monteras med dolda upphängningsbeslag. Hyllkonsolerna klarar en maxvikt på 9 kg inklusive själv hyllan.
Badrumsserien Flow från Vedum är en uttrycksfull serie med rena linjer och harmoniska proportioner. Flow en serie för dig som sätter värde på genomtänkta inredningsdetaljer och personlig design. Design av Jesper Ståhl. Levereras monterad.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Serie | Flow |
| Färg | Brun Ek, Svart Ask, Vit, Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 750 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Djup | 130 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Vägghylla |
| Montering | Skruvas |
| Material | Ask, Ek, MDF |
