Hylla Vedum Flow Metall
fr.702 kr
fr.562 krSänkt pris!
Välj variant

Flow Metall
562 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hylla Vedum Flow Metall är en elegant hylla i svart metall. Hyllan har täckta skruvar för stilren upphängning.
Varumärke
VedumBeskrivning
Hylla Vedum Flow Metall är en elegant hylla i svart metall. Hyllan har täckta skruvar för stilren upphängning.
Badrumsserien Flow från Vedum är en uttrycksfull serie med rena linjer och harmoniska proportioner. Flow en serie för dig som sätter värde på genomtänkta inredningsdetaljer och personlig design. Design av Jesper Ståhl. Levereras monterad.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Recensioner
Charlotte DVerifierad köpare
för 1 år sedanPassar utmärkt i vårt lilla badrum. Liten och stilren hylla som inte tar mycket plats, men som gör stor skillnad för mysfaktorn.
CeciliaVerifierad köpare
för 2 år sedanStilren hylla av bra kvalitet.
AnnetteVerifierad köpare
för 2 år sedanhyllan är snygg, praktiskt och passar perfekt i vårt badrum.
+ ingenting kan ramla ner eftersom det finns en kant längs fram
Anne TVerifierad köpare
för 5 år sedanTilla Verifierad köpare
för 6 år sedanMycket nöjd! Stämmer väl med bilden.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 56564070V |
| Serie | Flow |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400, 600, 800 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 120 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Vägghylla |
| Montering | Skruvas |
| Material | Metall |

