Hylla Vedum Mezzo900 mm
1 223 kr
Vald variant
Bredd:
900 mm

Mezzo
900 mm
1 223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hylla Mezzo från Vedum är en modern vägghylla i vit MDF. Badrumshyllan har dolda upphängningsbeslag och konsolerna klara en maxvikt på 9 kg inklusive hyllan.
Varumärke
VedumBeskrivning
Hylla Mezzo från Vedum är en modern vägghylla i vit MDF. Badrumshyllan har dolda upphängningsbeslag och konsolerna klara en maxvikt på 9 kg inklusive hyllan.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 5649009000 |
| Serie | Mezzo |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Djup | 120 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Vägghylla |
| Montering | Skruvas |
| Material | MDF |
| EAN-nr | 7332936029613 |
