Badrumsspegel Miller Badrum Ambient DIM Oval500x1000 mm
7 300 kr
Vald variant
Storlek:
500x1000 mm

Ambient DIM Oval
500x1000 mm
7 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Miller Badrum Ambient Oval är en dimbar LED-Spegel med indirekt ljus och inbyggt drivdon med fasdimring. Styr spegel via väggbrytare 3000K. DIM styrs endast via väggbrytare med typ fasdimringsfunktion.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Spegel Miller Badrum Ambient Oval är en dimbar LED-Spegel med indirekt ljus och inbyggt drivdon med fasdimring. Styr spegel via väggbrytare 3000K. DIM styrs endast via väggbrytare med typ fasdimringsfunktion.
Ambient är en serie dimbara led speglar med indirekt ljus. Välj spegel med eller utan touch-funktion TOUCH (knapp på spegel).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 160-50X100-L |
| Storlek | 500x1000 mm |
| Serie | Ambient |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Spegel |
| Form | Oval |
| Effekt | 24 W |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |


