Spegel Ballingslöv Mono
fr.1 063 kr
Välj variant

Mono
1 063 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Spegel Ballingslöv Mono är en rektangulär spegel som monteras med medföljande spegelhållare.
Denna spegel finns i flera storlekar.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600, 800 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 4 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Vikt | 12, 13 kg |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Rektangulär |

