Spegel Bathlife Glimma800 mm
Rek. pris 6 899 kr
3 299 kr
1 049 krSpara 68 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
800 mm

Glimma
800 mm
1 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Glimma från Bathlife är en rund och stilren spegel med en elegant upphängning. Den har dessutom en modern LED-ram som ger effektfull belysning i badrummet. Belysningen har ett normalvitt ljus. Spänning: 220-240 V.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegel Glimma från Bathlife är en rund och stilren spegel med en elegant upphängning. Den har dessutom en modern LED-ram som ger effektfull belysning i badrummet. Belysningen har ett normalvitt ljus. Spänning: 220-240 V.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053444 |
| Serie | Glimma |
| Färg | Vit |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| Diameter | 800 mm |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Pvc och glas |
| Form | Rund |
| Effekt | 19,5 W |
| Energiförbrukning | 19,5 kWh/1000h |
| Spänning | 240 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 5000 K |
| Sensor | Ja |

