Spegel Bathlife GryBredd: 750 mm
3 999 kr
1 999 krSpara 50 %Kampanj

Gry
Bredd: 750 mm
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Bathlife Gry är en halvrund spegel med en elegant LED-belysning som belyser väggen bakom spegeln. Belysningen har ett normal vitt ljus. Spänning: 220-240 V.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegel Bathlife Gry är en halvrund spegel med en elegant LED-belysning som belyser väggen bakom spegeln. Belysningen har ett normal vitt ljus. Spänning: 220-240 V.
Spegelns ram består av frostat glas som släpper igenom ljuset.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Recensioner
Alex SVerifierad köpare
för 2 år sedanSjälva Spegeln är ganska modern och bra gjort. Små grejer som är lite irreterande. 1: om spegeln inkopplat då när man tänder den med brytaren LEDslingan tänds inte automatiskt, man behöver att trycka på knappan också. Så jag har kopplat bort knappan och ny tänds den som det ska :) 2: LED ljuset är väldigt kallt, man förväntar lite varmare ljus. 3: Det vore bra att ha höger och vänster variant
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053723 |
| Serie | Gry |
| Färg | Vit |
| Bredd | 750 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 1000 mm |
| Djup | 25 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 1000 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Halvrund |
| Energieffektivitet | F |
| Material | PVC och Glas |
| Ljuskälla | LED |
| Spänning | 220 V |
| Ljustemperatur | 5000 K |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7330027153421 |

