Spegel Bathlife RoaBredd: 700 mm

Roa
Bredd: 700 mm

Beskrivning
Dokument
Recensioner
Fin rejäl spegel, lätt att sätta upp.
Fin spegel. Snygg design. Ser välgjord ut. Måste sättas upp med två skruvar i väggen (kan kännas onödigt med tanke på att spegeln jag valde inte är tung för den är endast 50 cm i diameter). Det medföljde klisterlappar att sätta under spegeln så att den ska sitta fast och inte skallra mot kaklet. Vi satte dem i nedre hälften av spegeln och nu tiltar spegeln en aning snett uppåt. Svårt att ändra i efterhand när spegeln är fastklistrad i väggen. Det funkar men var inte vår plan att ha det så.
Snygg ! Klassiskt enkel.
Nöjd över fin spegel till ett bra pris.
Enkel, stilren och vacker.
Spegeln är riktigt snygg. Jag blev jättenöjd!
Köpte Roa för badrummet men har även köpt en Roa spegel som jag använder i hallen. Är riktigt bra kvalité och materialet är gediget.
Fin stor spegel som passade perfekt i mitt vardagsrum. Svårt att montera dock, man behöver vara minst 2 personer. För att montera på gipsvägg använde vi andra plugg och skruv än dom som följde med i förpackningen.
Jättefin och prisvärd spegel. Svår att få upp på väggen och är det gipsvägg får man kanske hitta en lösning så man är säker på att spegeln inte ramlar ner.
Superfin spegel, är även lite fasad i kanterna vilket inte syns på bild. Väldigt prisvärd!
Jättefin men svår att sätta upp då fästena inte sitter rakt. Rekommenderar att leverantören skickar med bättre tips på hur den ska hängas upp.
Snygg spegel. Svår att montera. Kan inte få bort rester av klistret trots upprepade försök. Hur tar man bort beläggningen?
Så snygg, supernöjd.
Precis vad vi var ute efter, en rund spegel med fasetterad kant och enkel upphängning. Lite svårt att ta bort plasten på glaset. Snabb och enkel leverans
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40728136 |
| Serie | Roa |
| Färg | Vit |
| Bredd | 700 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 20 mm |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Diameter | 700 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Rund |



