Spegel Bathlife Spira med LED Belysning
fr.2 799 kr
fr.1 399 krFrån 50 %Kampanj
Välj variant

Spira med LED Belysning
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Bathlife Spira är en rund spegel med en elegant LED-belysning som belyser väggen bakom spegeln.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegel Bathlife Spira är en rund spegel med en elegant LED-belysning som belyser väggen bakom spegeln.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Recensioner
Marika RVerifierad köpare
för 5 månader sedanprecis vad jag var ute efter, en spegel med fint ljus
Noor KVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket fint spegel ja är nöjd
Johanna FVerifierad köpare
för 1 år sedanLjuset var väldigt svagt, trodde det skulle vara ettannat ljus framåt. Men kanske läste beskrivningen dåligt.
Göran SVerifierad köpare
för 2 år sedanDet är alldeles för kallt ljus från lamporna. Skulle vara mer varmvitt. Trodde att ljuset skulle spridas längre ut på väggen.
- För kallt ljus.
MattiasVerifierad köpare
för 2 år sedanStefan SVerifierad köpare
för 2 år sedanVi tycker det är dålig belysning i spegeln.
Christer SVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket bra monteringsanvisning
LP:sVerifierad köpare
för 2 år sedanStilren spegel men alldeles för dåligt ljus
NasimVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket bra. .......
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Serie | Spira |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Djup | 37 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Typ | Spegel |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4300 K |
| Material | Pvc och glas |
| Form | Rund |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 11,3, 15,1, 18,8, 22,6 W |
| Energiförbrukning | 11,3, 15,1, 18,8, 22,6 kWh/1000h |
| Effekt | 11,3, 15,1, 18,8, 22,6 W |



