Spegel Dansani Corona med Belysning
fr.3 120 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Corona med Belysning
3 120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En elegant spegel med cirkelrund design och snygg korona-effekt från den inbyggda belysningen, som framhäver spegelns form och lyser upp väggen med mjukt stämningsljus, som ger en trivsam miljö.
Varumärke
DansaniBeskrivning
En elegant spegel med cirkelrund design och snygg korona-effekt från den inbyggda belysningen, som framhäver spegelns form och lyser upp väggen med mjukt stämningsljus, som ger en trivsam miljö.
Om du vill slippa imma på spegeln efter badet kan du köpa ett värmefält som tillval för vissa storlekar, för att minska imbildningen.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Serie | Luna-Mido+-You |
| Färg | Spegel |
| Bredd | 600, 750, 900 mm |
| Höjd | 600, 750, 900 mm |
| Djup | 4 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 600, 750, 900 mm |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 3150 K |
| Form | Rund |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 15, 20, 24 W |
| Effekt | 15, 20, 24 W |



