Spegel Dansani Mido+ Repeat LED70x100 cm, utan sensor
4 770 kr
3 815 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
1000 mm
Sensor:
Nej

Mido+ Repeat LED
70x100 cm, utan sensor
3 815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel från Dansani med avlånga, infällda ljusfält som ger ljuseffekt uppåt och nedåt. Energibesparande LED ljuskälla, livslängd minimum 30 000 timmar.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Spegel från Dansani med avlånga, infällda ljusfält som ger ljuseffekt uppåt och nedåt. Energibesparande LED ljuskälla, livslängd minimum 30 000 timmar.
Ger, utöver bra spegelbelysning, en spännande ljuseffekt över spegeln och fin belysning över tvättstället. Välj om du vill ha spegeln med sensor som har ett minne och beröringsfri tänd/släckfunktion av belysning. Spegeln levereras inklusive väggbeslag, IP44-godkänd för våtrum, vilket ger möjlighet att placera den 60 cm från dusch och bad.
Värmefält för att få en imfri spegel finns att köpa som tillval till alla förutom bredd 50 cm.
5 års garanti mot fabrikationsfel.
Värmefält för att få en imfri spegel finns att köpa som tillval till alla förutom bredd 50 cm.
5 års garanti mot fabrikationsfel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 91301 |
| Serie | Mido+ |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 31 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt | 8,9 W |
| Sensor | Nej |
| Material | Glas |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3150 K |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| EAN-nr | 5711112259792 |
