Spegel DuoBad Sekel Helfigur
Rek. pris 6 630 kr
fr.6 629 kr
Se priset!
Välj variant

Sekel Helfigur
6 629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Helfigurspegel från DuoBad i serien Sekel. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla. Sekel finns i färgerna vit samt cognac- eller svartfärgad björk.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Helfigurspegel från DuoBad i serien Sekel. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla. Sekel finns i färgerna vit samt cognac- eller svartfärgad björk.
Möblerna i Cognac & Svart Björk tillverkas av massiv Björk vilket borgar för en lång livslängd. Mattvit tillverkas av en fuktbeständig board som lackeras med flerkomponentslack vilket innebär att materialet blir helt förseglat mot fukt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Färg | Cognac, Svart, Vit |
| Serie | Sekel |
| Bredd | 408 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 23 mm |
| Belysning | Nej |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Trä |
| Form | Rektangulär |
