Spegel DuoBad Sekel med LED-belysning
Rek. pris 9 550 kr
fr.9 549 kr
Se priset!
Välj variant

Sekel med LED-belysning
9 549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel DuoBad Sekel med belysning. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla. Sekel finns i färgerna vit samt cognac- eller svartfärgad björk.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Spegel DuoBad Sekel med belysning. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla. Sekel finns i färgerna vit samt cognac- eller svartfärgad björk.
Spegeln har fabriksmonterade LED-armturer som är energisnåla och har en livslängd som är 50 gånger längre än en vanlig glödlampa.
Möblerna i Cognac & Svart Björk tillverkas av massiv Björk vilket borgar för en lång livslängd. Mattvit tillverkas av en fuktbeständig board som lackeras med flerkomponentslack vilket innebär att materialet blir helt förseglat mot fukt.
Möblerna i Cognac & Svart Björk tillverkas av massiv Björk vilket borgar för en lång livslängd. Mattvit tillverkas av en fuktbeständig board som lackeras med flerkomponentslack vilket innebär att materialet blir helt förseglat mot fukt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Färg | Cognac, Svart, Vit |
| Serie | Sekel |
| Bredd | 750, 1040, 1300 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 168, 172 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Trä |
| Form | Rektangulär |
