Spegel DuoBad Sekel Rund
Rek. pris 1 160 kr
fr.1 159 kr
Se priset!
Välj variant

Sekel Rund
1 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rund spegel från DuoBad i serien Sekel. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Rund spegel från DuoBad i serien Sekel. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Serie | Sekel |
| Färg | Krom, Mässing |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 14 mm |
| Belysning | Nej |
| Diameter | 500 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Rund |
| Material | Glas, Metall |
