Spegel DuoBad Vilan med LED-belysning
fr.8 130 kr
Välj variant

Vilan med LED-belysning
8 130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel med över och underbelysning. Vilan, en modern serie i tillverkad i massivt lövträ som erbjuds i tre olika färgval, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Spegel med över och underbelysning. Vilan, en modern serie i tillverkad i massivt lövträ som erbjuds i tre olika färgval, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Färg | Ek, Svart Ek, Vit matt |
| Serie | Vilan |
| Bredd | 550, 800, 1000, 1300 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 39 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Trä |
| Form | Rektangulär |
