Spegel Duschy Triangulär
1 780 kr
1 495 krSpara 16 %Kampanj

Triangulär
1 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-Spegel från Duschy i Triangulär form passar in i de flesta badrum. Spegeln har en Toutch-knapp för att starta både belysningen och anti-immafunktion för optimal användning i badrum.
Tack vare att knapparna lyser trots att spegeln är avstängt så blir knapparna lätta att hitta i mörkret.
Varumärke
DuschyBeskrivning
LED-Spegel från Duschy i Triangulär form passar in i de flesta badrum. Spegeln har en Toutch-knapp för att starta både belysningen och anti-immafunktion för optimal användning i badrum.
Tack vare att knapparna lyser trots att spegeln är avstängt så blir knapparna lätta att hitta i mörkret.
Specifikationer
Format: Triangulär
Lumen/meter: 770 lm
LED-färg: Varmvit (2800-3000 K)
Vätskeskydd: IP44
Frekvens: 50/60 Hz
CE-certifierad.
Format: Triangulär
Lumen/meter: 770 lm
LED-färg: Varmvit (2800-3000 K)
Vätskeskydd: IP44
Frekvens: 50/60 Hz
CE-certifierad.
Egenskaper
| Varumärke | Duschy |
| Art.Nr. | 508-04 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 850 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Glas |
| Spänning | 240 V |
| Form | Rektangulär |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| EAN-nr | 7391398508043 |








