Spegel Gustavsberg med Belysning600x800 mm
Rek. pris 5 014 kr
3 985 kr
3 810 krSänkt pris!
Vald variant
Höjd:
600 mm
handdukskrokMattsvart
249 kr
med Belysning
600x800 mm
3 810 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Gustavsberg med Hylla och Belysning är en stilren badrumsspegel med integrerad belysning som avger ett varmvitt ljus. Hylla nedtill går att montera av om man föredrar spegeln utan hyllplan.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Spegel Gustavsberg med Hylla och Belysning är en stilren badrumsspegel med integrerad belysning som avger ett varmvitt ljus. Hylla nedtill går att montera av om man föredrar spegeln utan hyllplan.
Egenskaper
- LED belysning 7W.
- IP44 klassad.
- Transformator inkluderad.
- Integrerad belysning.
- Varmvitt ljus, 3000K.
- Hylla nedtill går att montera av.
- LED belysning 7W.
- IP44 klassad.
- Transformator inkluderad.
- Integrerad belysning.
- Varmvitt ljus, 3000K.
- Hylla nedtill går att montera av.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199ML60BL |
| Färg | Matt Svart |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Badrumsspegel |
| Garanti | 2 år |
| Form | Rektangulär |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 7 W |
| RSK-nr | 8879824 |
| EAN-nr | 8435324905793 |

