Spegel Ifö Option OSPN
Rek. pris 1 589 kr
fr.930 kr
Se priset!
Välj variant

Option OSPN
930 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Spegel Ifö Option OSPN är en enkel spegel som passar med Ifö Option spegellister och ljusramper. Spegeln finns att köpa i fyra olika bredder.
Varumärke
IföBeskrivning
Spegel Ifö Option OSPN är en enkel spegel som passar med Ifö Option spegellister och ljusramper. Spegeln finns att köpa i fyra olika bredder.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Serie | Option |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600, 750, 900, 1200 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 4 mm |
| Belysning | Nej |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Kvadratisk, Rektangulär |
