Spegel Kleine Wolke EasyKlar
Rek. pris 332 kr
259 kr
239 krSänkt pris!

Easy
Klar
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Kleine Wolke Easy med 5x förstoring och tre sugproppar för fastsättning på vägg. Tillverkad i polystyren /glas.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Spegel Kleine Wolke Easy med 5x förstoring och tre sugproppar för fastsättning på vägg. Tillverkad i polystyren /glas.
Recensioner
Marina SVerifierad köpare
för 1 år sedanBra och snabb lev
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5098116886 |
| Serie | Easy |
| Färg | Klar |
| Bredd | 153 mm |
| Höjd | 153 mm |
| Belysning | Nej |
| Diameter | 153 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Längd | 153 mm |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 4004478246508 |
