Spegel Kleine Wolke Timber
735 kr
609 krSpara 17 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Spegel Kleine Wolke Timber Mirror på fot med ett fack för smycken o.dyl. Foten tillverkad i Bamboo.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5884202886 |
| Färg | Trä |
| Bredd | 170 mm |
| Utförande | Stående |
| Diameter | 170 mm |
| Tjocklek | 140 mm |
| Längd | 305 mm |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 4004478278660 |

