Spegel Lavabo Studio Rund LEDDiamteter: 800 mm
Rek. pris 3 749 kr
2 980 kr
2 619 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Diameter:
800 mm

Studio Rund LED
Diamteter: 800 mm
2 619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Lavabo Studio Rund LED är en elegant spegel som passar perfekt in i den skandinaviska inredningsstilen.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Spegel Lavabo Studio Rund LED är en elegant spegel som passar perfekt in i den skandinaviska inredningsstilen.
Spegeln har anti-imfunktion och LED-belysning.
Spegeln har en aluminiumram gömd bakom spegeln, här är LED-belysningen monterad. Ett mjölkvitt PU-skydd är monterat över LED-remsan, vilket gör LED-lamporna osynliga och ger ett mjukt ljus på väggen.
Alla funktioner styrs från bara en soft touch-knapp på spegeln.
Specifikationer
- Material, ram: Aluminium
- Material, spegel: 5 mm kopparfri silverspegel
- Storlek: Välj mellan Ø600 eller Ø800 mm
- Djup: 30 mm
- Kelvin: 3000K - 4500K - 6500K
- Brinntid: 30 000 timmar
- AC: 110-265V, 50/60Hz
- Täthetsklass, LED: IP44
- Täthetsklass, anti-dim: IP65
- Mute bar: Ja
- Soft touch: Ja
- Anti-imfunktion: Ja
- Utbytbar ljuskälla: Nej
- Explosionssäker film: Ja
Spegeln har en aluminiumram gömd bakom spegeln, här är LED-belysningen monterad. Ett mjölkvitt PU-skydd är monterat över LED-remsan, vilket gör LED-lamporna osynliga och ger ett mjukt ljus på väggen.
Alla funktioner styrs från bara en soft touch-knapp på spegeln.
Specifikationer
- Material, ram: Aluminium
- Material, spegel: 5 mm kopparfri silverspegel
- Storlek: Välj mellan Ø600 eller Ø800 mm
- Djup: 30 mm
- Kelvin: 3000K - 4500K - 6500K
- Brinntid: 30 000 timmar
- AC: 110-265V, 50/60Hz
- Täthetsklass, LED: IP44
- Täthetsklass, anti-dim: IP65
- Mute bar: Ja
- Soft touch: Ja
- Anti-imfunktion: Ja
- Utbytbar ljuskälla: Nej
- Explosionssäker film: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 80022 |
| Serie | Studio |
| Färg | Silver |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 800 mm |
| Typ | Spegel |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Kopparfritt silverspegelglas |
| Form | Rund |
| Spänning | 110 V |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5711402808075 |

