Spegel LH Elegant med LED Belysning Rektangulär
Rek. pris 5 790 kr
4 343 kr
Se priset!

Elegant med LED Belysning Rektangulär
4 343 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant från LH är en spegel med träram och integrerad LED-belysning som har justerbar ljustemperatur, belysningen kommer fram mellan spegel och ram vilket ger ett vackert djup i spegeln. Med en touch sensor på spegeln kan man förutom av/på knapp även dimra och ställa ljusets "värme".
Varumärke
LHBeskrivning
Elegant från LH är en spegel med träram och integrerad LED-belysning som har justerbar ljustemperatur, belysningen kommer fram mellan spegel och ram vilket ger ett vackert djup i spegeln. Med en touch sensor på spegeln kan man förutom av/på knapp även dimra och ställa ljusets "värme".
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | LH008060 |
| Serie | Elegant |
| Färg | Vit |
| Bredd | 800 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 600 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel med belysning |
| Form | Rektangulär |
| Effekt/prestanda | 20,61 W |
| Energieffektivitet | F |
| Material | Spegelglas /träram |
| Spänning | 230 V |
| Ljustemperatur | 3500-6500 K |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7350113453310 |



