Spegel LH Modern med LED Belysning
Rek. pris 3 990 kr
fr.2 994 kr
Se priset!
Välj variant

Modern med LED Belysning
2 994 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modern är en spegel från LH med justerbar ljustemperatur och aluminiumram. Skapa en lyxig känsla i badrummet med spegel som har integrerad LED-belysning. Med en touch-sensor på spegeln kan man förutom av/på knapp även dimra och ställa ljusets "värme".
Varumärke
LHBeskrivning
Modern är en spegel från LH med justerbar ljustemperatur och aluminiumram. Skapa en lyxig känsla i badrummet med spegel som har integrerad LED-belysning. Med en touch-sensor på spegeln kan man förutom av/på knapp även dimra och ställa ljusets "värme".
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 5 månader sedandenna produkt var okej. enkel att koppla och montera. lyser dock inte fullt som mycket som jag hade hoppats på. Hade kunnat ha färdiga lägen för hur mycket belysningen ska lysa, som man skiftar emellan. nu måste man hålla in knappen medan den stegrar och släppa knappen när precis när den lyser som mest (innan den vände och sänker belysningen igen) för att få max belysning.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Serie | Modern |
| Färg | Spegel |
| Bredd | 500, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 700 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel med belysning |
| Form | Rektangulär |
| Effekt/prestanda | 20,61 W |
| Material | Spegelglas |
| Spänning | 230 V |
| Ljustemperatur | 3500-6500 K |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | D, F |
