Spegel LH Modern med LED BelysningBredd: 600 mm
Rek. pris 4 280 kr
2 995 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
600 mm

Modern med LED Belysning
Bredd: 600 mm
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Modern är en spegel från LH med justerbar ljustemperatur och aluminiumram. Skapa en lyxig känsla i badrummet med spegel som har integrerad LED-belysning. Med en touch-sensor på spegeln kan man förutom av/på knapp även dimra och ställa ljusets "värme".
Varumärke
LHBeskrivning
Modern är en spegel från LH med justerbar ljustemperatur och aluminiumram. Skapa en lyxig känsla i badrummet med spegel som har integrerad LED-belysning. Med en touch-sensor på spegeln kan man förutom av/på knapp även dimra och ställa ljusets "värme".
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | LH006070 |
| Serie | Modern |
| Färg | Spegel |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 700 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel med belysning |
| Energieffektivitet | F |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 3500-6500 K |
| Effekt | 20,61 W |
| EAN-nr | 7350113453266 |
