Spegel Macro Design Ambilight med Svart T-belysningBredd: 800 mm
8 945 kr
Vald variant
Bredd:
800 mm

Ambilight med Svart T-belysning
Bredd: 800 mm
8 945 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna spegel är en klassisk, snygg spegel med T-belysning och amblight bakgrundsbelysning som ger dig möjligheten att kombinera bra belysning med ett mjukt och behagligt sken.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Denna spegel är en klassisk, snygg spegel med T-belysning och amblight bakgrundsbelysning som ger dig möjligheten att kombinera bra belysning med ett mjukt och behagligt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IP8070ASTL |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 25 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Spegelglas/Aluminium |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8942129 |
| EAN-nr | 7332512231218 |
