Spegel Macro Design Crown Ambilight Ramp-belysningBredd: 600 mm
6 400 kr
Vald variant
Bredd:
600 mm

Crown Ambilight Ramp-belysning
Bredd: 600 mm
6 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel med ramp-belysning. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar. Spegeln har även Ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel med ramp-belysning. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar. Spegeln har även Ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken.
Ramp-belysningen är förberedd för att kunna dim- och temperaturstyra belysningen via mobilappar som Smartlife eller Tuya.
Passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IP6070ARL |
| Serie | Crown |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 8 kg |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Effekt | 52 W |
| Dimbar | Ja |
| RSK-nr | 8879670 |
| EAN-nr | 7332512142620 |
