Spegel Macro Design Crown Ambilight450 x 1200 mm
Rek. pris 5 485 kr
5 271 kr
3 840 krSpara 27 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
450 mm

Crown Ambilight
450 x 1200 mm
3 840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Passar bra till möblerna i samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IP45120A |
| Serie | Crown |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 8,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Effekt | 53 W |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8879609 |
| EAN-nr | 7332512142019 |

