Spegel Miller Badrum Traditional Bågformad
6 100 kr
4 880 krSpara 20 %Kampanj

Traditional Bågformad
4 880 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Spegel med bågformad träram och fasettslipat spegelglas. Fast trähylla med förkromat räcke.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä. Miller Badrum ger 10 års garanti.
Traditional - Tillbaka till skönheten. Den klassiska designen skapar en trygg ombonad känsla för stunderna i badrummet. Handsnickrade detaljer och rundade bågar tillsammans med tvättfat i klassisk engelsk stil ger en lyxig romantisk känsla i vardagen.
Traditional - Tillbaka till skönheten. Den klassiska designen skapar en trygg ombonad känsla för stunderna i badrummet. Handsnickrade detaljer och rundade bågar tillsammans med tvättfat i klassisk engelsk stil ger en lyxig romantisk känsla i vardagen.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 360C-2 |
| Serie | Traditional |
| Färg | Vit |
| Bredd | 471 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 698 mm |
| Djup | 162 mm |
| Belysning | Nej |
| Typ | Spegel med hylla |
| Form | Oval |
| EAN-nr | 7391186941199 |



